Data aktualizacji : 2019-01-14

 

Aplikacja Multi Multi Lotto Checker XL ( wer. 3.11 )
 
KONTROLA Rzeczywistej Gry w MultiLotka , SYMULACJA i TESTOWANIE Systemów
 
Aplikacja dla MS Excel (w dowolnej wersji językowej)
Prosta i intuicyjna obsługa oraz szybkie multi-symulacje losowań i gier

 

Multi Multi Lotto Checker XL - Free Trial - Darmowy program do Symulacji gry i losowań w MultiMulti, Testowania Systemów Multilotka oraz Kontroli Rzeczywistej Gry w Multi Multi. Określa ilość trafień, oblicza wysokość wygranych i koszt gry oraz tworzy bilans zysków z wygranych i strat z opłat za grę. Posiada generator liczb losowych i może symulować losowanie i typować na Chybił-Trafił. Do pobrania funkcjonalna wersja program Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial. Do jego uruchomienia wymagany jest program Excel (w dowolnej wersji językowej) oraz włączenie makr które są motorem tego programu.
 
Aplikacja nie wymaga instalacji - wystarczy Pobrać DARMOWY plik Excela
 
  MultiMultiLottoChecker.xls
(1.0 MB)
 
do pracy w Funkcjonalnym trybie FREE Trial
 
Poniżej - WYCINEK widoku po otwarciu NOWEGO pliku Aplikacji MMLChXL - w trybie FREE Trial :
 

image: Multi Multi Lotto Checker XL - Darmowy program do Symulacji gry i losowań w MultiMulti, Testowania Systemów Multilotka oraz Kontroli Rzeczywistej Gry w Multi Multi. Określa ilość trafień, oblicza wysokość wygranych i koszt gry oraz tworzy bilans zysków z wygranych i strat z opłat za grę. Posiada generator liczb losowych i może symulować losowanie i typować na Chybił-Trafił. Do pobrania funkcjonalna wersja program Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial - do testowania za darmo. Do jego uruchomienia wymagany jest program Excel oraz włączenie makr które są motorem tego programu.

 

Plik Aplikacji zawiera użyteczne "zakładki", w tym Gratisowy KEY Expander (typowanie liczb wg klucza) FULL FREE

 

 

Licznik odwiedzin strony :


Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial - Darmowa Aplikacja do Kontroli Rzeczywistej Gry w Multi Multi oraz Symulacji gry i losowań w MultiMulti, Testowania Systemów Multilotka. Określa ilość trafień, oblicza wysokość wygranych i koszt gry oraz tworzy bilans zysków i strat. Posiada generator liczb losowych i może symulować losowanie i typować na Chybił-Trafił. Do pobrania funkcjonalna wersja Aplikacji Multi Multi Lotto Checker XL - Full FREE TRIAL