PROGRAMY  DARMOWE  -  Full FREE

przejdź do

 

 

Excellent  Mind  -  darmowa gra MasterMind w Excelu

Komputerowy analog cenionej klasycznej gry MasterMind. Doskonała gra i zabawa kształcąca logiczne wnioskowanie, której celem jest odnalezienie ukrytego kodu kolorów. Gra wzbogacona o dodatkowe opcje i dźwięki. (Polish / English)

 

 

SALOMON - Sprawiedliwe Rozliczanie Kosztów Ogrzewania
w Spółdzielni Mieszkaniowej i Wspólnocie Mieszkaniowej

Darmowa Aplikacja do rozliczeń i sprawiedliwego społecznie podziału kosztów centralnego ogrzewania pomiędzy nieopomiarowane i opomiarowane podzielnikami ciepła mieszkania w spółdzielni mieszkaniowej i wspólnocie mieszkaniowej
z uwzględnienie lokalowego współczynnika redukcyjnego LAF

 

 

Mat LUD  -  Zrozumieć Liczby Ujemne !

Interaktywny program edukacyjny dla uczniów, dzieci i młodzieży pozwalający zrozumieć czym są naprawdę Liczby Ujemne oraz uczy wykonywania działań Odejmowania i Dodawania liczb Ujemnych i Dodatnich. Interpretacja graficzna liczb dodatnich, liczb ujemnych i liczb przeciwnych oraz działań dodawania i odejmowania liczb dodatnich i ujemnych - animowany za pomocą formatowania warunkowego Excela - pozwala w łatwy sposób zrozumieć czym są liczby ujemne i na czym polegają działania dodawania i odejmowania liczb. Program zawiera również arkusz ćwiczeń w dodawaniu i odejmowaniu liczb ujemnych i dodatnich z wieloma opcjami do wyboru.
Darmowy Tylko do Zastosowań Domowych.
inne darmowe aplikacje ExcelFan
F.L.K.T:   VIP:   L.M.S:   M.M.L.C:  Zobacz też
  DARMOWE DOMENY : Adresy stron  
  www dla Ciebie lub Twojej małej Firmy  
umieszczane na serwerze excelfan.nazwa.pl
TwojaDowolnaNazwa.Face.Waw.pl
TwojaDowolnaNazwa.Firm.Waw.pl
TwojaDowolnaNazwa.z.Rybnik.pl


Przykład : Ubezpieczenia.z.Rybnik.pl