Aplikacja Multi Multi Lotto Checker XL   ( wer. 2.26.12 )
 
KONTROLA Rzeczywistej Gry w Multilotka  ,  SYMULACJA i TESTOWANIE Systemów
 
Aplikacja dla MS Excel (PL)
Prosta i intuicyjna obsługa programu

 

Multi Multi Lotto Checker XL - Free Trial - Darmowy program do Symulacji gry i losowań w MultiMulti, Testowania Systemów Multilotka oraz Kontroli Rzeczywistej Gry w Multi Multi. Określa ilość trafień, oblicza wysokość wygranych i koszt gry oraz tworzy bilans zysków z wygranych i strat z opłat za grę. Posiada generator liczb losowych i może symulować losowanie i typować na Chybił-Trafił. Do pobrania funkcjonalna wersja program Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial - do testowania za darmo. Do jego uruchomienia wymagany jest program Excel (PL) oraz włączenie makr które są motorem tego programu.
 
Aplikacja nie wymaga instalacji - wystarczy Pobrać DARMOWY plik Excela
 
  MultiMultiLottoChecker.xls
(932 KB)
 
do pracy w Funkcjonalnym trybie FREE Trial
 
Poniżej - WYCINEK widoku po otwarciu NOWEGO pliku Programu MMLChXL - w trybie FREE Trial :
 
image: Multi Multi Lotto Checker XL - Darmowy program do Symulacji gry i losowań w MultiMulti, Testowania Systemów Multilotka oraz Kontroli Rzeczywistej Gry w Multi Multi. Określa ilość trafień, oblicza wysokość wygranych i koszt gry oraz tworzy bilans zysków z wygranych i strat z opłat za grę. Posiada generator liczb losowych i może symulować losowanie i typować na Chybił-Trafił. Do pobrania funkcjonalna wersja program Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial - do testowania za darmo. Do jego uruchomienia wymagany jest program Excel oraz włączenie makr które są motorem tego programu.

 
Plik Aplikacji zawiera użyteczne "zakładki" (arkusze) , w tym Gratisy np. KEY Expander - FULL FREE

 

 

Podziel się opinią ze znajomymi :


Licznik odwiedzin strony :


Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial - Darmowy program do Kontroli Rzeczywistej Gry w Multi Multi oraz Symulacji gry i losowań w MultiMulti, Testowania Systemów Multilotka. Określa ilość trafień, oblicza wysokość wygranych i koszt gry oraz tworzy bilans zysków i strat. Posiada generator liczb losowych i może symulować losowanie i typować na Chybił-Trafił.
Do pobrania funkcjonalna wersja program Multi Multi Lotto Checker XL - FREE Trial