Excel Fan - Aplikacje dla MS Excel


PROGRAMY  DARMOWE    Full FREE

przejdź do ⇓

 

 

Excellent  Mind  -  gra MasterMind game

Komputerowy analog cenionej klasycznej gry MasterMind. Doskonała gra i zabawa kształcąca logiczne wnioskowanie, której celem jest odnalezienie ukrytego kodu kolorów. Gra wzbogacona o dodatkowe opcje i dźwięki.   (Polish / English)

 

 

SALOMON-Free - Społecznie Sprawiedliwe Rozliczanie Kosztów Ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej

Darmowa Aplikacja do sprawiedliwego rozliczania kosztów centralnego ogrzewania mieszkań we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych

 

 

Mat LUD  -  jak Zrozumieć Liczby Ujemne ?

Interaktywny program edukacyjny dla dzieci i młodzieży pozwalający zrozumieć czym są Liczby Ujemne oraz uczy wykonywania działań Odejmowania i Dodawania liczb Ujemnych i Dodatnich. Animowany za pomocą formatowania warunkowego Excel.     Darmowy Tylko do Zastosowań Domowych.

 

 

VIP CARD  -  Darmowe Wizytówki

Prosta Aplikacja do Edycji i Wydruku wizytówek w formacie karty kredytowej, z wykorzystaniem narzędzia "Aparat Fotograficzy" Excela.


PROGRAMY  LICENCJONOWANE
Free TRIAL   GRATIS

przejdź do ⇓

 

 

XLW  -  XL Wycennik  -  kosztorysowanie

Program do szybkiej wyceny / kalkulacji / kosztorysowania robót, usług i produktów, dla celów ofertowych i powykonawczo. Prosta i intuicyjna obsługa oraz wiele zautomatyzowanych funkcji. Pasek Narzędziowy z przyciskami do obsługi programu XLW można przesuwać w dowolne, wygodne dla użytkownika miejsce na ekranie .

 

 

SALOMON - Sprawiedliwe Rozliczanie Kosztów Centralnego Ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej i Wspólnocie

Aplikacja do rozliczania i sprawiedliwego społecznie podziału kosztów centralnego ogrzewania pomiędzy nieopomiarowane i opomiarowane podzielnikami ciepła mieszkania w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych

 

 

EURo Monitor - Ewidencja Ubrań Roboczych
i Monitorowanie Terminów ich wydawania pracownikom

Program do Ewidencji Odzieży Roboczej i środków BHP oraz Monitorowania Terminów ich wydawania pracownikom. Szybka i Prosta Zautomatyzowana edycja
i obsługa programu. Wyświetlanie alarmów o zbliżających się terminach wydawania ubrań roboczych. Kontrola wyposażenia pracowników w odzież roboczą i art. BHP

 

 

KALXEL  -  kosztorysowanie

Program do klasycznego kosztorysowania za pomocą Firmowych katalogów KNZ i kalkulacji indywidualnych. Prosta i intuicyjna obsługa za pomocą specjalnego dedykowanego paska narzędziowego. Za jego pomocą można tworzyć w pełni profesjonalne kosztorysy nie będąc specjalistą z zakresu kosztorysowania.

 

 

Mat LUD  -  ! Zrozumieć Liczby Ujemne

Interaktywny program dydaktyczny dla nauczycieli matematyki pozwalający w prosty, łatwy i zabawny sposób wytłumaczyć uczniom czym są Liczby Ujemne oraz przedstawia łatwe metody Dodawania i Odejmowania liczb Dodatnich i Ujemnych. Zawiera interaktywne ćwiczenia z zestawami liczb i działań do wyboru. Aplikacja "animowana" za pomocą formatowania warunkowego Excel.
Aplikacja Darmowa Tylko do Zastosowań Domowych.


GWARANCJE Bezpieczeństwa Makr
i KONTAKT z Autorem Aplikacji